חבר מועצת העיר עפולה איתי כהן, שמחזיק בתיק הרווחה בעירייה, יזם ביחד עם מנהל מועדון הסנדוויץ' בעפולה איציק פחימה חלוקה של מאות בקבוקי חלב ומעדנים לקשישים סיעודיים ומשפחות מוחלשות. כהן עובר בין הבתים כשהוא עם כפפות בידיים ומסכה בפנים ומשאיר משלוח מחוץ לדלת.
איתי כהן בזמן החלוקהאיתי כהן בזמן החלוקה
איתי כהן בזמן החלוקה
(צילום: פרטי)
"אני דופק בדלת. אומר שהבאתי משלוח והולך. לא בא במגע ישיר עם הקשישים. אני רואה במעשה זה שליחות. נכנסתי מתחת לאלונקה. ככה צריך לנהוג נבחר ציבור", אמר איתי כהן, "כמחזיק תיק הרווחה בעירייה אני גאה לעמוד בחזית הפעילות הזו. מאז שנבחרתי אני דואג לאוכלוסיות החלשות. ביחד ננצח את הנגיף".
כהן מספר כי גם העובדות הסוציאליות עובדות שעות נוספות בתקופה הנוכחית. אני מודה להם על העבודה יוצאת דופן. זה הזמן להריע ולומר להם תודה", אמר כהן.
איתי כהן ואיציק פחימה. הרגשה של שליחותאיתי כהן ואיציק פחימה. הרגשה של שליחות
איתי כהן ואיציק פחימה. הרגשה של שליחות
(צילום: פרטי)
בנוסף חבר מועצת העיר, שיצא לחל"ת מעבודתו, משתתף בפרויקט בחלוקת מזון לקשישים. פרויקט של משרד הרווחה, שמוביל אותו ראש העיר אבי אלקבץ. "שר הרווחה אופיר אקוניס פועל בתקופה זו במלוא המרץ וברגישות הנכונה כדי לדאוג לקשישים. גם למנהלת אגף הרווחה בעירייה סיגל בניאס מגיע שאפו. היא משקיעה המון מזמנה כדי שנגיע לכל הקשישים בעיר", אמר כהן.

פרסום ראשוני: 13:07 , 22.03.20