רגע לפני שנוחתת כאן הכוכבת הבלתי מעורערת, קים קרדשיאן ווסט, נחתה כאן אתמול (רביעי, 27.2) קולקציית משקפי השמש, פרי שיתוף פעולה של קרדשיאן ווסט ו"קרולינה למקה".
"קרולינה למקה באמת נתנו לי להביע את עצמי. יחד, עיצבנו את הקולקציה הזו מההתחלה. רציתי ליצור מגוון של משקפי שמש, מסגרות עם אמירה אופנתית לצד מסגרות קלאסיות יותר, כי תמיד הרגשתי שאופנה צריכה להיות מגוונת. הקולקציה הזו אמורה להיות לכולם, וכולם צריכים להרגיש כאילו הם חלק מהשיחה", אומרת קרדשיאן ווסט.
קים קרדשיאן ווסט x קרולינה למקה ברלין (צילום מתוך האינסטגרם)קים קרדשיאן ווסט x קרולינה למקה ברלין (צילום מתוך האינסטגרם)
קים קרדשיאן ווסט x קרולינה למקה ברלין (צילום מתוך האינסטגרם)
(קים קרדשיאן ווסט x קרולינה למקה ברלין (צילום מתוך האינסטגרם))
זו לא הפעם הראשונה לקרדשיאן ווסט שהיא יוצאת בשיתופי פעולה מסחריים כאשר המוטו הוא - עיצוב גדול במחיר קטן, המיועד לאלו שרוצים להרגיש אופנתיים ומעודכנים אבל לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש מותגי היוקרה. עבור זוג משקפי שמש בעיצובה תיפרדו מסכום של 349.90 שקלים בלבד.
קרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: KronusStudioקרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: KronusStudio
קרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: KronusStudio
(קרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: KronusStudio)
בקולקציה 13 דגמים המחולקים לשלוש קטגוריות: The Fifth element- הסרט האייקוני משנות ה-90 מהווה השראה לדגמים בקטגוריה והעיצובים מושפעים מהקו הנקי והמינימליסטי שאפיין את המשקפיים של אז שניחנו בגזרות צרות וקווים דקיקים ובצורות מלבניות או אובליות. SteamPunk - ז'אנר של מדע בדיוני המשלב בין המערב הפרוע לתקופה ויקטוריאנית "תעשייתית" ותואם את תרבות פסטיבלי המדבר הפופולרית של ימינו. Malvin - קולקציה זו עוצבה בהשראת הספורט העתידני ונקראת על שם לילנד מלווין שהיה שחקן NFL וכיום הוא אסטרונאוט ב-NASA.
קרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: Mert Alas & Marcus Piggottקרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: Mert Alas & Marcus Piggott
קרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: Mert Alas & Marcus Piggott
(קרולינה למקה ברלין X קים קרדשיאן ווסט. צילום: Mert Alas & Marcus Piggott)
הצצה קצרה בקולקציה, שבינתיים לא התקבלה בחמימות בפני יודעי דבר בתחום האופנה, מלמדת אותנו כי גם הפעם הלכה קרדשיאן ווסט אל המוחצן, המבריק ויוצא הדופן. בעוד קרדישאן ווסט ובר רפאלי מככבות בקמפיןן הפרסום, אי אפשר שלא לשאול את השאלה - איך זה יראה עלינו?