"משברים ונפילות מרימות נשים לגבהים חדשים", את המשפט הזה אותו משננת נופר סנדרוסי בת ה-34, נשואה באושר ואם לשני ילדים (5 ו-3) מעפולה, היא לא רק מלמדת באימוני הקאוצ'ינג המעצימים שלה, גם לא בסדנאות הרבות שהיא מעבירה, או טיפול בתביעות של מטופלים בתחום הבריאות במסגרת החברה שהקימה "אופק לחיים", ואפילו הוא לא מתנוסס בדלת סוכנות הביטוח בבעלותה "נופים" שנחשבת לסוכנות הבוטיק המתפתחת ביותר בשנים האחרונות באזור הצפון, אלא היא חוותה זאת על בשרה בעודה נערה צעירה למשפחה אמידה באזור הצפון שביום אחד נהפך עליה עולמה.
2 צפייה בגלריה
נופר סנדרוסי
נופר סנדרוסי
נופר סנדרוסי
(צילום: ענת קזולה // סטיילינג: לורה פלדמן // בגדים: בוטיק מירי'ס)
"גדלתי בחיפה למשפחה יחסית אמידה", נזכרת נופר, "הייתי בת אמצעית לשני הורים מאוד תומכים ואוהבים. אמא שלי עבדה בקופת חולים ואבא שלי ניהל סוכנות ביטוח מאוד מכובדת. לא חסר לנו כלום. כל מה שרצינו תמיד קיבלנו ראשונים. ואז חל המפנה, מישהו התלונן בכזב על אבי התנהל נגדו משפט שבסופו השופטים פסקו כי הוא חף מפשע ולא מעל בכספי לקוחותיו.
"אבל אתה יודע איך זה, השמועה והכתם נדבקו ואבי התחיל לאבד לקוחות עד שלבסוף קרס כלכלית. הפכנו למשפחה מלאה בחובות שמתמודדת עם אתגרים לא פשוטים. אבל מתוך המשבר הגדול הזה, החלטתי שאני מתרוממת לגבהים שלא ייאמנו. החלטתי שאני קודם כל לא נותנת למשבר הנורא הזה להחליש אותי ואני קודם כל דואגת לפרנסתי ולהקמת משפחה. שנית, החלטתי שאחרי זה אני מוציאה יחד עם ההורים שלי, שכל כך עזרו לנו לצאת מהבור הכלכלי אליו נכנסו, לכסות להם את כל החובות ולהפוך אותם לאנשים חופשיים ללא עול כלכלי. איחדנו כוחות אני ואבי בסוכנות הביטוח שלי, הצלחנו בשתי המשימות הללו - ואני רצה הלאה".
ונופר לא הכזיבה: היא פתחה סוכנות ביטוח בוטיק שנקראת "נופים" שנותנת מעטפת טוטאלית למבוטחים, הקימה את חברת "אופק לחיים" המתמחה בתביעות מול קופות החולים, חברות הביטוח והמוסדות הנוגעים בתחום, מעבירה סדנאות מעצימות ובין היתר גם הפכה למאמנת אישית לנשות עסקים בכל הארץ: "כשאישה בת 34 שהתחילה מאפס, והגיע להישיגים גדולים, אני מרגישה צורך להחזיר לסביבה ולהתוות את הדרך לנשים אחרות שרוצות להצליח. אני אשת קריירה ומתפתחת מיום ליום בסוכנות הביטוח שהקמתי במו ידי. ההישגים וההצלחות שצברתי ללקוחותיי מדברים בעד עצמם ובמקביל לכל אלו אני רוצה להעצים נשים אחרות".
2 צפייה בגלריה
נופר סנדרוסי
נופר סנדרוסי
נופר סנדרוסי
(צילום: ענת קזולה // סטיילינג: לורה פלדמן // בגדים: בוטיק מירי'ס)
מסלול חייה של נופר בצעירותה העיד על עתידה: כבר בתיכון היא הובילה מאבקים רבים עם התלמידים עד שהפכה ליו"ר מועצת התלמידים הארצית,התגייסה למג"ב כבקרית גבול בסמוך ליריחו, אחרי שהשתחררה נסעה להודו לחצי שנה "לנקות את הראש", עם חזרתה ארצה, החלה עבוד בתפקידי ניהול במרכזי שירות של חברת סלקום ולאחר שש שנים החליטה ש"הגיע זמן נופר" ויצאה לעצמאות עם פתיחתה של סוכנות ביטוח הבוטיק "נופים" הנותנת שירות לכל "ממטולה ועד אילת", ועשתה חיל. היא הקימה את חברת "אופק לחיים" המתמחה כאמור בתחום הבריאות ובד בבד החלה להרצות בסדנאות וגם בהעצמה נשית דרך קאוצ'ינג.
במקביל לכל אלו היא הכירה את בעלה, "שהוא שותפי לחיים במלוא מובן המילה", והביאה לעולם שני ילדים: "בעלי תומך בי בצורה מלאה, וגם המשפחה עוזרת. אני לא מוותרת על חיי משפחה לעולם. אישה יכולה לעשות את שני הדברים במקביל, אני עדות חיה לכך. מה עוד שהמשבר שחווינו והיציאה ממנו, בלי שהתפרקנו לחלקים, הוכיח שמשפחה חזקה ואיתנה גוברת על כל משבר. כוחנו באחדותנו כמו שאומרים.
"צריך להבין שמשבר בסדר גודל שעברתי בילדותי יכול לשבור כל אחד ואחת, אבל צריך לדעת שכל משבר הוא סוף של משהו שמייד מביא איתו התחלה חדשה".
כתובתינו בפייסבוק:
לפרטים נופר: 052-7073898